Hakkımızda
Tarihçe
Hedef ve İlkeler
Sertifikalar
İnsan Kaynakları
KVKK - Aydınlatma Metni

Hakkımızda

1960'dan beri, hep yarınlara..

Mescier Demir Çelik, 1960’lı yılların başında Karabük’te demir çelik ürünleri ticaretine başladı. İlerleyen süreçte İskenderun'da açtığı 2. şubesi ile ticaret hacmini genişletti.

1990 Yılında Karabük'te faaliyete başlayan sıcak haddehane tesisi ile üretici kimliği kazandı.

Her geçen gün genişleyen üretim ve ihracat hacmi ile sürekli olarak yükselen bir büyüme ivmesi kazandı.

100’den fazla ülkeye ihrac ettiği demir çelik ürünleri ile hem Türkiye hem de uluslararası demir çelik endüstrisinde güçlü bir konuma ulaşmıştır.

Karabük ve Bartın haddehane tesislerinde üretilen tüm demir çelik ürünleri, uluslarası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Köşebent, Lama, Kare, Yuvarlak, NPI, NPU ve IPE demir çelik ürünlerinin üretimi ile birlikte ürünlerinin iç ve dış pazarlara satışını da yürütmektedir.


Bartın Fabrika200.000 Metrekare alan üzerine inşa edilen, 60.000 Metrekarelik kapalı alana sahip Bartın fabrikası yıllık 500.000 Ton üretim gerçekleştirmektedir. Üretim ağırlığı ise Köşebent, Lama, Kare, Yuvarlak, NPI, NPU ve IPE’dir.

Karabük Fabrika12.000 Metrekare alan üzerinde tamamı kapalı olan Karabük fabrikasın ise yıllık üretimi 150.000 Ton olup, üretim ağırlığı Köşebent, Lama ve Karedir.